REFERENCE

Image

Kerská limonádovna je známa svými inovativními produkty, na které klade ty nejvyšší kvalitativní nároky. Vodu čerpá ze studně v kerské lesní krajině, která nebyla nikdy vystavena zemědělské činnosti. Přesto se v této vodě nacházejí podlimitní množství metabolitů chloridazonu, pesticidu hojně užívaném v zemědělství. Na konečný stupeň úpravy vody pro výrobu jsme umístili adsorpční kolonu s náplní ART SAND v nerezové nádobě. Analýzy prokázaly, že došlo k úplnému odstranění metabolitů chloridazonu a tak může Kerská limonádovna garantovat svým zákazníkům ty nejkvalitnější produkty. ART SAND Process se tak klidně může stát standardem pro všechny potravinářské podniky.

 

Image       Image

Image

V úpravně vod ve Světlé nad Sázavou poloprovozně testujeme technologii ART SAND Process při úpravě pitné vody. Na projektu spolupracujeme s Vodovody a kanalizacemi Havlíčkův Brod a.s. Konec testování je naplánován na přelomu října a listopadu.

Image​              Image

Image

Ve spolupráci se společností Envipur s.r.o. testujeme ART SAND Process pro čištění odpadních vod. Z odpadní vody chceme odstranit řadu organických látek, zejména léčiva a organiku pocházející z kosmetických a čistících prostředků. Věříme, že odpadní vodu je dobré recyklovat a využít pro řadu technických aplikací.

Talkshow Nastartujte se.cz s Danielem o technologii ART SAND Process a znečištění vod obecně.

Zaujala Vás naše technologie ART SAND Process?

Image

 

ART CARBON s.r.o.
Hřiště 418, Nehvizdy 250 81
IČ: 06423469

Provozovna: Za Žoskou 2506, 288 02, Nymburk, hala č.16

Image

 

Tech. odd.: +420 725 582 284
Obch. odd.: +420 606 650 388