BAZÉNOVÁ VODA

Trápí Vás také, že běžný plavecký bazén vypustí do kanalizace ročně více než 1.000.000 Kč ve formě vody a tepla, což vede k trvalým provozním ztrátám?

Nikdy tak nedosáhne provozní nuly.

POMÁHÁME BAZÉNÁŘŮM DOSÁHNOUT ZISKU!

 

ART SAND Process vrací odpadní vodu zpátky do bazénu. Nemusíte tak plýtvat penězi, platit za čerstvou vodu, a ještě jí ohřívat.

ART SAND Process pro plavecké bazény

  • Návštěvníci bazénu ocení vodu s menším obsahem chloru. Nebudou mít vysušenou pokožku, podrážděné sliznice a zarudlé oči. ART SAND Process redukuje množství virů a bakterií ve vodě a umožňuje tak snížit dávkování chloru a omezit tvorbu chlorovaných organických látek (vázaného chloru). 

  • Konec ztrátových provozů! ART SAND Process je cestou k dosažení zisku. Finančních úspor dosahujeme vyloučením spotřeby čerstvé vody s jejím následným ohřevem. Zredukujeme těkavé chloraminy, které jsou zdrojem zápachu a zvýšené koroze bazénové konstrukce a jsou důvodem pro nadměrné větrání. Tím opět ušetříme Vaše peníze.

  • Lidé budou mile překvapeni, že bazén nesmrdí jako obvykle a budou se rádi vracet.

  • Modulární systém adsorbční kolony, který vás překvapí nízkými nároky na obsluhu. Díky GSM monitoringu a řízení nebudete ztrácet svůj drahocenný čas.
  • Unikátní proces on-site regenerace adsorbční náplně, který pro Vás pohodlně a bez námahy zajistí její opakované použití.

  • 10x rychlejší kinetika adsorpce Vám přinese úsporu provozních a investičních nákladů až o 50% v porovnání s GAU. A uspořené peníze pošlete na účet číslo „“ :)!

  • Vyrábíme adsorbent ART SAND, který je certifikovaný pro styk s pitnou vodou. Jeho antimikrobiální a antivirotické vlastnosti zajistí maximální hygienickou nezávadnost vody.   

Benefity při čištění bazénové vody?

Image

Proč to funguje?

Hlavním důvodem výhod a úspor technologie ART SAND Process je rychlá kinetika adsorpce. Přesvědčte se sami ve videu níže.

Technologie ART SAND Process má pasivní antimikrobiální vlastnosti.

Image

Z vody dokážeme odstranit široké spektrům organických polutantů.

Image

Spolupracujeme se společnostmi Chemoprojekt a Technoexport, které zajišťují projekční činnost a instalaci technologie.

Image

Image

Případovou studii na Váš konkrétní bazén vypracujeme zdarma.

 

Za svoje technologie ručíme. Pokud nesplníme smluvní parametry, vrátíme vám peníze.

Image

 

ART CARBON s.r.o.
Hřiště 418, Nehvizdy 250 81
IČ: 06423469

Provozovna: Za Žoskou 2506, 288 02, Nymburk, hala č.16

Image

 

Tech. odd.: +420 725 582 284
Obch. odd.: +420 606 650 388